Круглий стіл на тему: «Зміцнення засобів здійснення й активізація роботи в рамках Глобального партнерства в інтересах сталого розвитку»

Круглий стіл на тему: «Зміцнення засобів здійснення й активізація роботи в рамках Глобального партнерства в інтересах сталого розвитку»

З нагоди Дня ООН, що визначається 24 жовтня, кафедрою ПУМО було проведено круглий стіл який присвячений Цілям сталого розвитку на тему: «Зміцнення засобів здійснення й активізація роботи в рамках Глобального партнерства в інтересах сталого розвитку», модератор     Косач I. A. за участю викладачів та студентів гр. Пуа-181.

Цілі сталого розвитку (ЦСР), які ще називають “Глобальними цілями” – це загальний заклик до дій, спрямованих на те, щоб покінчити з бідністю, захистити планету і забезпечити мир і процвітання для всі людей у світі.

ЦСР є розвитком успіху Цілей розвитку тисячоліття; крім того, серед інших пріоритетів, вони також охоплюють нові сфери, такі як кліматичні зміни, економічна нерівність, інновації, стале споживання, мир і справедливість.

З доповідями на тему «Україна та проекти Глобального партнерства: реалії та перспективи» та «Розвиток партнерських відносин влади і бізнесу для досягнення цілей сталого розвитку» виступили к.т.н., доцент Г. В. Старченко та к.е.н., доцент Н. В. Фiлiпова.

  

Після доповідей відбулася жвава дискусія в який було зазначена актуальність співпраці України в рамках зміцнення засобів здійснення й активізації роботи в рамках Глобального партнерства в інтересах сталого розвитку, проблематики економічного зростання національної економіки, повної та продуктивної зайнятості населення, інноваційного розвитку національної економіки. Також була відмічена важливість розвитку партнерських відносин влади і бізнесу в рамках державно-приватного партнерства для досягнення цілей сталого розвитку.

Як підсумок, завідувачем кафедри ПУМО Пономаренко С. I. була підтримана ідея включення цілей сталого розвитку до подальших наукових досліджень кафедри. Цілі сталого розвитку мають комплексний та неподільний характер і забезпечують зрівноваження трьох вимірів сталого розвитку: економічного, соціального та екологічного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *