ТРЕНІНГ «АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ»

ТРЕНІНГ «АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ»

З 2016 року ЧНТУ є партнером програми Британської Ради «Активні громадяни».

На  початку жовтня цього року студенти кафедри публічного управління та менеджменту організацій ННІ МХТТ приймали участь у тренінгу «Активні громадяни», що проходив у Чернігові. Учасники 3-денного тренінгу отримали сертифікати та можливість подати заявки на міні-гранти від Британської Ради для реалізації проектів соціальної дії.

Нагадаємо, що “Активні громадяни” це – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Проект стартував у 2009 році та реалізується більше ніж у 54 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії, Північної та південної Америки.

 

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *