Тиждень Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в ЧНТУ

Тиждень Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в ЧНТУ

Партнерство «Відкритий Уряд» – багатостороння міжнародна Ініціатива, що покликана об’єднати зусилля урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.

Міжнародна ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» створена 20 вересня 2011 року в рамках сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Україна приєдналась до ініціативи в числі перших (листопад 2011 року).

З 2018 року за пропозицією Керівного комітету Ініціативи відбуваються Тижні Відкритого Уряду в країнах-учасниках.

12 березня 2019 року до участі в Тижні Відкритого Уряду в Україні долучились викладачі та студенти кафедри публічного управління та менеджменту організацій ЧНТУ.

У рамках Тижня було організовано публічну дискусію «Комунікативний менеджмент у публічному адмініструванні» (модератори: Михайловська О.В., Пономаренко С.І.).

З великим зацікавленням присутні вислухали доповіді студентів І курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Мостіпан Н., Чепіги А., Сахно М., Осипенко А., Забаровської А., Вареник Є. У виступах були детально висвітлені проблеми вибору оптимальної комунікативної стратегії при взаємодії органів влади з громадськістю, впливу комунікацій на соціальні системи, більш широкого залучення громадян до процесу комунікацій, відкритості та прозорості в діяльності органів державної влади тощо.

          

В процесі жвавого обговорення, в якому взяли участь викладачі кафедри та студенти старших курсів спеціальності «Менеджмент», були запропоновані шляхи вирішення зазначених проблем.

Сподіваємось, що участь кафедри ПУМО в Тижні Відкритого Уряду стане традиційною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *