У ролі мера

У ролі мера

Хорошою традицією на кафедрі публічного управління та менеджменту організацій стало проведення навчально-пізнавальних бізнес-ігор, які органічно доповнюють вивчення теоретичних основ управління, в тому числі і в публічній сфері.
10 квітня 2019 року студенти спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» та «Менеджмент» тимчасово, на 2 години, стали мерами невеликого міста в рамках відомої гри «Я- мер» (визнана однією з кращих розвиваючих ігор за версією Forbs).
Учасники гри будували кафе і магазини, налагоджували виробництво і збільшували надходження до місцевого бюджету, плануючи інвестиції та розраховуючи рентабельність.
У процесі гри студенти набули навичок постановки цілей, мислення категоріями «результат», розуміння ефективності та неефективності своїх дій, побудови комунікацій, прийняття обґрунтованих управлінських рішень.
Сподіваємось, що отримані знання та навички допоможуть майбутнім фахівцям у професійній діяльності в установах та організаціях як виробничої, так і публічної сфери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *