Впроваджуючи інноваційні методи навчання

Впроваджуючи інноваційні методи навчання

18 лютого 2019 року в рамках вивчення дисциплін «Бізнес-планування», «Інвестиційний менеджмент», «Планова діяльність виробничих підприємств» студенти 2 та 4 курсів ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування у виробничій сфері» взяли участь у майстер-класі «Сучасний стартап та карти трендів» з використанням інноваційної методики – карти трендів.

На запрошення кафедри ПУМО люб’язно відгукнулась керуючий партнер тренінгової компанії «Школи фінансових менеджерів», відомий в Україні бізнес-консультант, сертифікований фасилітатор діалогів, автор і тренер навчальних проектів ICC Ukraine Яна Терехова (м.Дніпро), яка наголосила, що карти трендів – це інструмент, який дає уявлення про те, яким буде світ у перспективі на 50 років.

На майстер-класі, який пройшов у творчій, невимушеній атмосфері, учасники дізнались, як генерувати актуальні ідеї для бізнесу, як перевірити ідею на життєздатність, як рухатись в ногу з часом, розуміючи потреби ринку.

Завданням студентів було проаналізувати тренди (а їх на даний  час існує 523) і виявити ті, які вже сьогодні активно впливають на розвиток бізнесу, і ті, що почнуть впливати в найближчому майбутньому (але готуватись потрібно вже зараз).

Однозначно можна відмітити, що отримані в процесі майстер-класу знання та навички, знадобляться студентам у  навчальній та подальшій професійній діяльності.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *