Гостьові лекції

План гостьових лекцій на 2023-2024 навчальний рік

 

Гостьова лекція з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Латвійській Республіці “Сучасні відносини української публічної служби з міжнародними партнерами: минуле, сучасне й майбутнє” (Куцевол Анатолій), 22.11. 2023 р.

 

 

 

Гостьова лекція експерта з маркетингу і комунікацій «Як виводити стартапи на ринок і будувати їхній маркетинг» (Костянтин Соловйов, експерт з маркетингу і комунікацій, засновник «Soloviov Marketing Agency»), 18.11.2023 р.

 

 

 

 

 

Гостьова лекція «Від ідеї до Реалізації» (Олена Рогова, чернігівська художниця, дизайнерка, автор та реалізатор багатьох мистецьких проектів в м.Чернігові та Україні), 01.11.2023 р.

 

 

 

Гостьова лекція «Публічна служба в сучасних геополітичних реаліях» (М.В.Канавець, директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу), 27.10.2022 р.

 

 

Гостьова лекція «International independent science and studies at Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute» професора Яна-Урбана Сандала (Норвегія), 20.05.2022 р.

 

Гостьова лекція фахівців практиків «Захист прав людини та дотримання міжнародних соціальних норм» (О.Степаненко, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з дотримання соціальних та економічних прав, керівник експертної групи з питань вищої освіти та освіти дорослих Директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України А.В.Рибалко, заступник директора Департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці О.А.Коновалова, начальник відділу права на освіту та культуру Департаменту моніторингу соціальних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини О.Г.Міцерук, начальник відділу права на охорону здоров’я Департаменту моніторингу соціальних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини В.А.Легков, 08.12.2021 р.

 

Гостьова лекція начальника регіонального відділення Фонду державного майна України у Чернігівській області Йовенка Валерія Івановича «Приватизаційний механізм: історичні аспекти та сучасні тренди», 14.10.2021

 

Гостьова лекція Датського журналіста, теолога, соціального працівника Оле Мелдгарда «Folk High Schools», член Ради з прав людини Данії, член міжнародної робочої групи з прав людини і бідності, є членом правління Датського національного комітету Міжнародної ради з соціального забезпечення, голова робочої групи по цілям сталого розвитку ООН з фокусом на соціальний розвиток, 06.10.2021 р.

 

Гостьова лекція «Публічне управління в Україні: реалії та перспективи розвитку в умовах децентралізації» (С.Гривко, народний депутат України, О.Швидка, Голова Іванівської ОТГ)

 

Гостьова лекція начальник відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління Л.В.Соколенко meet up «Детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин» в рамках реалізації проєкту Міністерства освіти і науки України за участю Головного управління Пенсійного фонду України, 22.09.2021 р.

 

 

 

Гостьова лекція «Формування кадрового потенціалу місцевого самоврядування в Україні: пріоритети Чернігівщини» (П.О.Веселов, заступник директора департаменту – начальник управління туризму та охорони культурної спадщини Чернігівської обласної державної адміністрації), 14.09.2021 р.

 

Гостьова лекція народного депутата Сергія Гривка на тему : «Фінансування стартапів та джерела їх залучення: напрямок Підприємництво», 14.09.2021 р.

Зустріч з представниками державної служби «День відкритих дверей державної служби» (І.А.Галайко, заступник начальника Міжрегіонального управління НАДС у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях), 06.05.2021 р.

 

Тиждень науки на кафедрі публічного управління та менеджменту організацій. Круглий стіл «Управлінська наука в умовах розвитку інформаційної економіки» обговорили актуальні питання впровадження диджиталізації в  управлінський процес організацій, зокрема публічного сектору (С.Гривко, народний депутат України), 11-14.05.2021 р.

 

 

Гостьова зустріч з представниками стейкхолдерів «Обговорення синтезу науки та практики в управлінні бізнес-проєктами розвитку компаній» (А.Кунденко, заступник директора ПП «Альтеп-центр», В.Навозенко, керівник сектору постачання та логістики компанії «Collar), 11-14.05.2021 р.

 

Гостьова зустріч «Актуальні питання захисту прав та свобод людини в Україні» (О.Степаненко, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з дотримання соціальних та економічних прав, С.Гривко, народний депутат України, Н.Ніценко, провідний інспектор з питань охорони праці Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, К.Задоєнко тренер-консультант міжнародної організації з міграції), 17.12.2020 р.

 

 

 

Гостьовий семінар-практикум «Відкрийте для себе можливість стати частиною команди, що змінює країну вже сьогодні» (О.С.Якубенко начальник Міжрегіонального управління НАДС у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, І.А.Галайко, заступник начальника Міжрегіонального управління НАДС у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях), 20.12.2019 р.